درباره ما

شـرکت کابل کنترل سپهر بر مبنای خط مشی کیفیت خود و با اعتقاد راسخ به کارآفرینی، بهبود مستمر، توسعه پایدار و جلب رضایت ذینفعان، در سال ۱۳۸۱ تاسیس شده است. پس از گذشت هیجده سال، این شرکت با تکیه بر دانش، تجربه و به‌کارگیری پرسنل آموزش دیده و ماهر به تولید انواع کابل‌های کنترلی برای خودروهای سبک و سنگین، ماشین آلات راهسازی و کشاورزی و موتورسیکلت ادامه می‌دهد.

این شـرکت به پاس نقشی که در افزایش اشـتغال داشته است، در سال های۸۶ و ۹۵ از سوی سازمان تعاون، کار و رفاه اجتمـاعی به‌عنوان کارآفـرین برتر کشوری انتخـاب و موفق به دریافت تندیس کارآفــرینی شده است. و در ادامه از سال ۱۳۸۶تا ۱۳۹۵ بدلیل صیـانت از نیروی کار ، ارتقاء معیشت و جلب رضـایت کارگران در جهت بهبود وضعیت اقتصادی جامعه مورد تقدیر و تشکر اداره تعاون وکار و رفاه اجتماعی استان کردستان قرار گرفته و موفق به دریافت یادمان همایش سراسـری کارفرمایان کارآفـرین نمونه شده است.

با عنایات خداوند متعــال طرح توسـعه این شـرکت در سال 1398 ودر زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر و با ۲۴۰۰ متر سالن تولیدی واداری در شهـرک صنعتی بیجار آغاز وتکمیل گردیده است. هم اکنون با افزایش ماشین آلات روز آمد و خطوط تولید جدید شرکت کابل کنترل سپهر توانایی تولید خود را افزایش داده و محصولات جدیدی را در برنامه تولید دارد.هم‌اکنون این شرکت قادر به تولید انواع سیم بکسل، انواع  روکش، قطعات فلزی، پلاستیکی و لاستیکی مورد نیاز بوده و این قطعات را در 6 خط مونتاژی مستقل به محصول نهایی تبدیل می‌کند.

هدف، بهره گیری از توانایی های علمی و فنی کارکنان در جهت بهبود مستمر تولید و کیفیت با تلاش گروهی است. در این راه از همراهی 96 پرسنل توانا، با انگیزه و باتجربه شامل 50 دانش آموخته دانشگاهی بهره برده می‌شود. با توجه به طرح توسعهای که در جریان است، امید است در آینده‌ای نزدیک شرکت مذکور توانایی رساندن تعداد پرسنل به 150 نفر را داشته باشد. با تحقق اهداف مورد نظر، ظرفیت تولید این شرکت به 6 میلیون کابل در سال خواهد رسید.

عضویت در خبرنامه

شرکت تولیدی کابل کنترل سپهر با سابقه دو دهه در تولید کابل های کنترلی انواع خودرو و به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی کابل های کنترلی برای خودرو سازهای داخلی و با وجود تحریم های مختلف چندین مشتری خارج از کشور  اوکراین - ترکیه و روسیه توانسته است با همت بالا و دانش سازمانی به یکی از مهمترین رقبای داخلی در عرصه تولید کابل کنترلی خودرو تبدیل گردد . این شرکت با توان داخلی وبومی سازی تجهیزات تولیدی آمادگی ارائه طیف وسیعی از کابل های کنترلی را داشته که در این میان به تجربه تولید 300 کابل مختلف در شناسنامه کاری این شرکت میتوان اشاره کرد.

ارتباط با ما

 

دفتر فروش :  کرج، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار فروردین، خیابان اول غربی، پلاک 102

کد پستی : 3164117187

تلفن : 35438715-026

 

کارخانه : کردستان - کیلومتر 5 جاده بیجار زنجان - شهرک صنعتی بیجار - خیابان یاس - شرکت کابل کنترل سپهر

 کد پستی : 75495-66518

واتساپ جهت ثبت سفارش : 09354060343

تلفن : 08738239014

فکس: 08738239047

 

 

مدیریت :  md@sepehrcable.ir

فروش : sepehr@sepehrcable.ir

© تمامی حقوق برای شرکت کابل کنترل سپهر محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک