درباره ما

شـرکت کابل کنترل سپهر بر مبنای خط مشی کیفیت خود و با اعتقادی راسخ به کارآفرینی ، بهبود مستمر ، توسعه پایدار و جلب رضایت ذینفعان ، در سال ۱۳۸۱ تاسیس شده وهمچنان با پشتوانه هفده سال دانش و تجربه و بکارگیری پرسنل آموزش دیده و ماهر به تولید و مونتاژ انواع کابلهای کنترلی برای خودروهای سبک و سنگین ، ماشین آلات راهسازی و کشاورزی وموتور سیکلت  ادامه می دهد. این شـرکت با توجه به افزایش اشـتغال در سال های۸۶ و۹۵ از سوی سازمان تعاون، کار و رفاه اجتمـاعی بعنوان کارآفـرین برتر کشوری انتخـاب و تندیس کارآفــرینی دریافت نموده و در ادامه از سال ۱۳۸۶تا ۱۳۹۵ بدلیل صیـانت از نیروی کار ، ارتقاء معیشت و جلب رضـایت کارگران در جهت بهبود وضعیت اقتصادی جامعه مورد تقدیر و تشکر اداره تعاون وکار و رفاه اجتماعی استان کردستان قرار گرفته و موفق به دریافت یادمان همایش سراسـری کارفرمایان کارآفـرین نمونه شده است. با عنایات خداوند متعــال طرح توسـعه این شـرکت در سال 1398 ودر زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر و با ۲۴۰۰ متر سالن تولیدی واداری در شهـرک صنعتی بیجار آغاز وتکمیل گردیده است.

 هم اکنون با افزایش ماشین آلات روز آمد و خطوط تولید جدید شرکت کابل کنترل سپهر توانایی تولید خود را افزایش داده و محصولات جدیدی را در برنامه تولید دارد.

عضویت در خبرنامه

شرکت تولیدی کابل کنترل سپهر با سابقه دو دهه در تولید کابل های کنترلی انواع خودرو و به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی کابل های کنترلی برای خودرو سازهای داخلی و با وجود تحریم های مختلف چندین مشتری خارج از کشور  اوکراین - ترکیه و روسیه توانسته است با همت بالا و دانش سازمانی به یکی از مهمترین رقبای داخلی در عرصه تولید کابل کنترلی خودرو تبدیل گردد . این شرکت با توان داخلی وبومی سازی تجهیزات تولیدی آمادگی ارائه طیف وسیعی از کابل های کنترلی را داشته که در این میان به تجربه تولید 300 کابل مختلف در شناسنامه کاری این شرکت میتوان اشاره کرد.

ارتباط با ما

 

دفتر فروش : 

 

کارخانه : کردستان - کیلومتر 5 جاده بیجار زنجان - شهرک صنعتی بیجار - خیابان یاس - شرکت کابل کنترل سپهر

 کد پستی : 75495-66518

تلفن : 08738239014

فکس: 08738239047

 

مدیریت :  ceo@sepehrcable.ir

فروش : sepehr@sepehrcable.ir

© تمامی حقوق برای شرکت کابل کنترل سپهر محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک